Rekrutacja do serialu dokumentalnego

Rekrutacja do serialu dokumentalnego

28 stycznia 2022

Zamknęliśmy pierwszy nabór do naszego serialu dokumentalnego. Dostaliśmy aż 142 zgłoszenia!

Dziękujemy za fantastyczny odzew, wszystkie nadesłane przez Was historie i za to, że chcecie się nimi dzielić! Najchętniej opowiedzielibyśmy je wszystkie, ale budżet produkcyjny jest ograniczony i musimy przeprowadzić selekcję.

W najbliższych dniach będziemy odzywać się do osób, które zaprosimy na dalsze rozmowy. Wkrótce opowiemy też szerzej o co chodzi w projekcie.

Zostańcie z nami!

————

Zgłoszenie do udziału w serialu produkcji Miłość Nie Wyklucza

Nikt nie opowiada o tym, jak bardzo kochające i różnorodne są rodziny osób LGBT+, jak my sami! Niestety w wyobrażeniu przeciętnego mieszkańca i mieszkanki Polski temat tęczowych rodzin albo prawie nie istnieje albo jest obarczony mitami. Na szczęście prawdziwe historie mają moc zbliżania ludzi i obalania złudnych przekonań. Właśnie dlatego dokumentalny serial Miłości, nad którym pracujemy jest niezwykle ważnym krokiem na rzecz rozpoznania i budowania szacunku dla wszystkich rodzin w naszej społeczności. Jeżeli chcesz, możesz być częścią tej historii!

→ Szczegóły
→ Zobacz kampanię Jesteśmy Rodziną

Formularz rekrutacyjny do serialu

Formularz jest nieaktywny.

————

Szczegóły

Celem serialu jest pokazanie różnych rodzajów rodzin osób LGBT+ w Polsce. Jeśli możesz podzielić się kawałkiem swojego życia i chcesz zainspirować tym innych, zgłoś się już teraz.

Tęczową rodzinę rozumiemy szeroko. To osoby LGBT+ i ich rodzeństwo, rodzice czy dziadkowie, z którymi mają świetne relacje. To również osoby LGBT+, które tworzą grupę wzajemnego wsparcia i „rodzinę z wyboru”. Nie może zabraknąć też oczywiście tęczowych par osób LGBT+ z dziećmi lub bez. Tak samo do tęczowych rodzin wliczają się osoby żyjące w rodzinach patchworkowych, związkach poliamorycznych i innych relacjach niewpisujących się w tzw. tradycyjny model rodziny.

Serial realizuje profesjonalna ekipa filmowa pod kierownictwem Barta Staszewskiego, aktywisty i reżysera Artykułu osiemnastego oraz spotów wideo w kampaniach społecznych, m.in. Jesteśmy rodziną. To co i jak będziemy nagrywać, zależy również od Ciebie. Nie chcemy jednak nagrywać Cię wyłącznie w domu, ale na pewno – zależnie od Twojej konkretnej historii – także z Twoimi znajomymi i przyjaciółmi, krewnymi, osobami z pracy lub najbliższego otoczenia. To jak, zrobisz pierwszy krok?

Jeżeli nie jesteś osobą LGBT+ albo jesteś, ale myślisz o kimś innym, kto byłby dobrym adresatem lub adresatką tej propozycji – prześlij ten formularz dalej.

A może chcesz po prostu wesprzeć produkcję i promocję serialu tak, żeby był jak najlepszy i dotarł do jak największej widowni? Kliknij tutaj i dorzuć się!

 

↑Powrót na górę strony